top of page

TESİSLER

Altınpark Hentbol Tesisleri

Altınpark’taki Sosyal Tesisler, Hentbol Süper Liginde mücadele eden hentbol takımımızın maçlar öncesi kamp yapması ve bekar sporcuların kalabilmesi için kulübümüze tahsis edilmiştir.
20 sporcunun aynı anda kamp yapabileceği tesisimizde çalışma odası, kütüphane ve duş yerleri mevcuttur.

Kocatepe Otoparkı

Kocatepe Çok Katlı Otoparkı, Ankara’nın merkezi Kızılay’dadır. 12 bloktan oluşan ve aynı anda 758 aracın park edebileceği 27 m2 büyüklüğündeki otoparkımıza otomatik bariyer sayesinde giriş-çıkış yapılmaktadır. 33 kamera ile gözetlenen otoparkımızda 27 personel 24 saat vardiya usulüne göre çalışmaktadır. Otopark içerisinde oluşturulan AR-GE Birimi ile müşterilerimizin istek ve şikâyetleri anında cevaplandırılmaktadır.

FATİH.jpg

FATİH SPOR SALONU

Fatih Spor Salonumuz Sincan'da bulunmakta olup 2015 yılında  Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından yaptırılmış ve kulübümüze tahsis edilmiştir.  Çok amaçlı bir spor salonu olup, şu anda tekerlekli sandalye basketbol, satranç, badminton, basketbol ve masa tenisi branşlarımız çalışmalarına devam etmektedirler.  Salonumuzda nizami ölçülerde basketbol sahasının yanı sıra soyunma odaları, duşlar, kondisyon aletleri, sauna ve idari oda bulunmaktadır. Ayrıca salonumuzda  2 personel ve güvenlik bulunmaktadır.

bottom of page